W pogoni za modą

Plisowanki wiosenne

Czekam i czekam na tę wiosnę, aż zaczęłam się zastanawiać czy jakiś czarodziejskich praktyk nie zacząć odprawiać, żeby zrobiło się trochę cieplej… I wpadłam na pomysł, że więcej wiosennych ciuszków przywoła upragnione ciepło.

Plisowana spódnica robi mega wrażenie, ale uwaga – jest też niebezpieczna i niewdzięczna. Noszenie jej wymaga nie tyle odwagi, co wyważenia i nie ulegania jej słodkiej presji. Zestawiamy ją z resztą na zasadzie przekory – ciężkie, masywne, rockowe, sportowe dodatki nadadzą wyraźnego charakteru. Niestety, tylko dla szczupłych dziewczyn.

Zestaw z botkami jest dla dziewczyn mających więcej niż 170 cm. Prosty, sportowy top jest tłem dla naszej plisowanki i jej nie przesładza. Buty skutecznie zdzierają z niej słodyczy. Dla Zmarzluchów dżinsowa kurtka się przyda 🙂

Jeśli masz poniżej 170 cm wzrostu, nic straconego. Zakładasz koturny, które są teraz na topie i dostajesz w bonusie co najmniej 10 cm.

Pamiętajcie – łączenie niebieskiego i zielonego jest w tym sezonie najmodniejsze!

Spódnica Mango – 198 zł, Kurtka H&M – 99,90 zł, Top Diverse – 29,90 zł, Botki Prima Moda – 459 zł, Pierścionek H&M – 19,90 zł, Zielona bluzka Mango – 89 zł, Buty na koturnie Aldo – 350 zł, Torebka – Reserved 89,90 zł.

 

Poniżej propozycja „podania” z Mango 🙂

Komentowanie wyłączone