W pogoni za modą

Oferta

Czy trzeba wydawać fortunę, żeby wyglądać modnie? Większości z nas tak się wydaje. Dzięki pięknym ubraniom możemy poczuć się pewniej i śmielej. Moda jest przyjemnością, której nie potrafimy sobie odmówić, ale czy to znaczy że musimy wydawać tysiące złotych? Nie! Wystarczy otwarty umysł i gotowość na zmiany. Dziś ubranie to nie tylko rzeczy chroniące ciało, ale również sposób na wyrażenie siebie, swojej osobowości, pokreślenie indywidualności.

 

Zakupy spotkanie rozpoczynamy rozmową o tym co lubisz, gdzie pracujesz, czym się interesujesz. Chcę poznać Ciebie i Twoją osobowość. Ustalamy, czego potrzebujesz, w czym czujesz się dobrze. Następnie wyruszamy na łowy! Oferta idealna dla osób, które potrzebują odświeżenia garderoby, zakupu kilku elementów, sukienki na imprezę czy sezonowych „must have”.

Zwykle zakupy zajmują ok 2h.

Cena – 100 zł/h Warszawa, 80 zł/h Białystok.

 

Przegląd szafy, analiza i zakupy – przyjeżdżam i oglądam zawartość Twojej szafy, wspólnie decydujemy co warto nosić i z czym łączyć a czego trzeba się pozbyć. Ustalamy w którym kierunku chcemy iść, jaki styl ma dominować i wybieramy się na zakupy. Po zakupach istnieje możliwość skomponowania zestawów.

Przeważnie zajmuje to cały dzień (ok. 8h).

Cena – 500 zł Warszawa, 400 zł Białystok

 

Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje zdanie! To Ty potem będziesz nosić te ubrania i istotne  jest, aby czuć się w nich dobrze. Ubranie to nie przebranie! Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty 🙂